Pengdong Endüstri Parkı, Shuilian Dağı, Nancheng Bölgesi, Dongugan, Guangdong Eyaleti
Ana sayfa

Hongkong Fenglisheng Group Company Limited

iyi kalite Yüksek Basınçlı Hava Üfleyici satış için
iyi kalite Yüksek Basınçlı Hava Üfleyici satış için
Merhaba Eduard, Goorui'den satın aldığım üfleyiciler çok iyi performans gösteriyor. Birimi satın aldığımdan beri RAS (Devridaim Su Ürünleri Sistemi) üzerindeki ünite 24/24 çalışmaktadır. Kusursuz performans gösteriyor. Çok memnunum ve bir sonraki alımları kesinlikle sizden olacak. Robert

—— Robert Mizrahi

Merhaba Eduard, pompa mükemmel bir iş çıkardı. Kene için kene tedavisi için dalma daldırma dibinin dibindedir. Daldırma kullanmadan önce (yaklaşık 5 metre uzunluğunda x 1,2 metre genişliğinde ve 2,5 metre derinliğinde) karışım karıştırılmalıdır. İki 40 mm'lik çizgi, diplerin dibine doğru açılı 500 mm merkezlerde, 10 mm'lik delikler ile dalmanın tabanından aşağı doğru akar.

—— Jeff Bell

Teşekkürler Jason, körükleri aldık ve iyi çalışıyorlar. büyük hizmetiniz için teşekkürler, çok yakında çok sayıda körük satın alacağız. Carl Lütfen herhangi bir sorunuz olursa bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

—— Carl Merz

Merhaba Jason, Birim şimdi kurulu ve iyi çalışıyor, fanın mükemmel performansından memnunuz. Daha fazla alışveriş için daha sonraki bir tarihte sizinle iletişim kuracağız.

—— Chris Kelsey

Merhaba Bobby, senin üfleyici çok güzel. Viet Nam'da ajan olursak nasıl düşünürsün? İçtenlikle. Joseph Nguyen

—— Joseph Nguyen

Ben sohbet şimdi

Hongkong Fenglisheng Group Company Limited

1 2 3 4 5 6
Hongkong Fenglisheng Group Company Limited Hongkong Fenglisheng Group Company Limited Hongkong Fenglisheng Group Company Limited Hongkong Fenglisheng Group Company Limited Hongkong Fenglisheng Group Company Limited Hongkong Fenglisheng Group Company Limited
GOORUI yeni fabrika Hunan'daki yeni fabrika Resepsiyonist

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İthalatçı
İhracatçı
Ana Pazar : Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Dünya çapında
Markalar : GOORUI
No. Çalışanları : 100~150
Yıllık satış : 12000000-15000000
Yıl kurulan : 2000
İhracat p.c : 30% - 40%
Dongguan Foersheng Akıllı M & E Co, ltd. (Www.goorui.com) endüstriyel akıllı iletim alanında özel çözümler sunan küresel lider tedarikçisi konumundadır.

Sürekli gelişim, sürekli yenilikçilik, açıklık ve işbirliğini sürdürme prensiplerine bağlı kalarak, Foersheng, Vakum pompası endüstrisindeki teknoloji zorluklarının üstesinden gelmeye odaklandı ve askeri ekipman endüstrisinde, kağıt imalat sanayinde, çevre ekipmanlarında çok sayıda rekabetçi, özel çözümler, ürün ve hizmetler sağladı. sanayi vb ... Dahası, yeşil sanayi, yeşil dünya yaratmak için daha verimli ve enerjik endüstriyel çözümler sunmak için varız.

Yaklaşık 80 çalışanı ile, şimdiye kadar Foersheng ürünlerini 40'tan fazla ülkeye ihraç etti ve ürünler binlerce endüstriyel ekipmanda çılgınca kullanılıyor.

Çin ve Almanya'da Ticaret Markasına sahip olmak. Dongguan Foersheng Akıllı M & E Co, ltd ISO9001, CE, RoHs ve "Ulusal Yüksek Teknoloji Enterprise", "Dongguan Enerji Tasarruf Şirketi", "Dongguan Patent Yetiştirme Şirket", "Dongguan Özel High-Tech" onurları var Kurumsal ”,“ Guangdong Özel Yüksek Teknoloji Şirketi ”vb ...

FLS'nin ana markası olan Goorui, 1933'te Almanya'da Hannover Üniversitesinden kaynaklanmaktadır. Küresel vakum pompası endüstrisindeki temel araştırma ve tasarım teknolojisi ile Goorui, yaklaşık 68 üretim teknolojisi patenti almıştır. Almanya'dan üç-Koordinat ölçüm makinesi, Almanya ve Japonya'dan modern terbiye ekipmanları ithal ederek, her Goorui üfleyici, CAD montaj hattında bir kerede yarışıyor. Goorui, teknik zorlukların üstesinden gelmek ve her özel üfleyicinin Ar-Ge sistemini oluşturmak üzerine müşterilerinin uygulamalarındaki sorunları çözmelerine yardımcı olmaktadır.

İletişim bilgileri
Hongkong Fenglisheng Group Company Limited

İlgili kişi: Mr. Jason Pan

Tel: 86-769-3897-1709

Faks: 86-0769-3897-1699

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)