Pengdong Endüstri Parkı, Shuilian Dağı, Nancheng Bölgesi, Dongugan, Guangdong Eyaleti
Ana sayfa

Hongkong Fenglisheng Group Company Limited Fabrika turu

iyi kalite Yüksek Basınçlı Hava Üfleyici satış için
iyi kalite Yüksek Basınçlı Hava Üfleyici satış için
Merhaba Eduard, Goorui'den satın aldığım üfleyiciler çok iyi performans gösteriyor. Birimi satın aldığımdan beri RAS (Devridaim Su Ürünleri Sistemi) üzerindeki ünite 24/24 çalışmaktadır. Kusursuz performans gösteriyor. Çok memnunum ve bir sonraki alımları kesinlikle sizden olacak. Robert

—— Robert Mizrahi

Merhaba Eduard, pompa mükemmel bir iş çıkardı. Kene için kene tedavisi için dalma daldırma dibinin dibindedir. Daldırma kullanmadan önce (yaklaşık 5 metre uzunluğunda x 1,2 metre genişliğinde ve 2,5 metre derinliğinde) karışım karıştırılmalıdır. İki 40 mm'lik çizgi, diplerin dibine doğru açılı 500 mm merkezlerde, 10 mm'lik delikler ile dalmanın tabanından aşağı doğru akar.

—— Jeff Bell

Teşekkürler Jason, körükleri aldık ve iyi çalışıyorlar. büyük hizmetiniz için teşekkürler, çok yakında çok sayıda körük satın alacağız. Carl Lütfen herhangi bir sorunuz olursa bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

—— Carl Merz

Merhaba Jason, Birim şimdi kurulu ve iyi çalışıyor, fanın mükemmel performansından memnunuz. Daha fazla alışveriş için daha sonraki bir tarihte sizinle iletişim kuracağız.

—— Chris Kelsey

Merhaba Bobby, senin üfleyici çok güzel. Viet Nam'da ajan olursak nasıl düşünürsün? İçtenlikle. Joseph Nguyen

—— Joseph Nguyen

Ben sohbet şimdi
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Hongkong Fenglisheng Group Company Limited Hongkong Fenglisheng Group Company Limited Hongkong Fenglisheng Group Company Limited Hongkong Fenglisheng Group Company Limited Hongkong Fenglisheng Group Company Limited Hongkong Fenglisheng Group Company Limited Hongkong Fenglisheng Group Company Limited Hongkong Fenglisheng Group Company Limited Hongkong Fenglisheng Group Company Limited Hongkong Fenglisheng Group Company Limited Hongkong Fenglisheng Group Company Limited Hongkong Fenglisheng Group Company Limited Hongkong Fenglisheng Group Company Limited
Montaj hattı
Üretim Ekibi Üyesi
CNC
QC kontrolü
Üç Koordinat Ölçme Makinası
Üç Koordinatör Ölçme Makinesi
CNC makine
Üfleyici test cihazları

Montaj hattı

Üretim Ekibi Üyesi

CNC

QC kontrolü

Üç Koordinat Ölçme Makinası

Her yedek parça Üç Koordinat Ölçüm Cihazı ile test edilecektir; Goorui yan kanal üfleyicinin işleme hassasiyeti IT4 koludur, işleme sapması 0.006 mm'de kontrol edilir ve yüzey düzgünlüğü oranı yaklaşık 0.4μm'de tutulur, bu da iç boşluğun yüzeyini hava akış direncini azaltmak için daha pürüzsüz hale getirir.

Üç Koordinatör Ölçme Makinesi

Üç Koordinatlı Ölçüm Makinesi Goorui yan kanal üfleyicinin işleme hassasiyeti IT4 koludur, işleme sapması 0.006 mm içinde kontrol edilir ve yüzey pürüzlülük oranı yaklaşık 0.4μm üzerinde tutulur ve bu da havanın azaltılması için iç oyuğun yüzeyini daha pürüzsüz hale getirir akış direnci.

CNC makine

Üfleyici test cihazları

 • Üretim hattı
  6.000 metrekarelik alana sahip ve 2 üretim hattına sahip olan fabrika, ISO9000'e dayanan iyi kontrol edilen proses ile birlikte temiz atölyeler ürün kalitesine iyi bir destek getirmektedir.

  Test ekipmanları

  Paketleme bölümü

 • OEM / ODM

  Hem OEM hem de ODM desteklenmektedir.

  Müşterilerimize kişiye özel çözümler sunma konusunda 15 yılı aşkın deneyime sahibiz.

  Özel gereksinimlerinizi tam olarak anlıyoruz, uygun tasarım sürecimiz paranızı ve zamanınızı koruyacaktır. Kavramınızı gerçeğe dönüştürmek için tasarlanmış CAD / Pro-e tasarım araçlarımız.

  Özelleştirilmiş renk resim

 • Ar-Ge
  GOORUI'nin Ar-Ge ekibi, standart ve özelleştirilmiş ürünlerin nasıl yapılacağını gerçekten anlayan deneyimli mühendislerden oluşuyor, mühendislerin çoğu 5 yıldan fazla deneyime sahip ..

  CNC makine, Üç koordinatör ölçüm makinesi, motor entegre test sistemi vb gibi gelişmiş makine ile donatılmış ... Etkili üretim hattı olarak weel olarak, Goorui ihtiyaçlarınızla buluşabilir ve size en uygun çözümleri sağlayabilir.

  Eğitim

  Müşterilerimize ve distribütörlerimize profesyonel eğitim vereceğiz.

İletişim bilgileri
Hongkong Fenglisheng Group Company Limited

İlgili kişi: Mr. Jason Pan

Tel: 86-769-3897-1709

Faks: 86-0769-3897-1699

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)