Pengdong Endüstri Parkı, Shuilian Dağı, Nancheng Bölgesi, Dongugan, Guangdong Eyaleti
iyi kalite Yüksek Basınçlı Hava Üfleyici satış için
iyi kalite Yüksek Basınçlı Hava Üfleyici satış için
Merhaba Eduard, Goorui'den satın aldığım üfleyiciler çok iyi performans gösteriyor. Birimi satın aldığımdan beri RAS (Devridaim Su Ürünleri Sistemi) üzerindeki ünite 24/24 çalışmaktadır. Kusursuz performans gösteriyor. Çok memnunum ve bir sonraki alımları kesinlikle sizden olacak. Robert

—— Robert Mizrahi

Merhaba Eduard, pompa mükemmel bir iş çıkardı. Kene için kene tedavisi için dalma daldırma dibinin dibindedir. Daldırma kullanmadan önce (yaklaşık 5 metre uzunluğunda x 1,2 metre genişliğinde ve 2,5 metre derinliğinde) karışım karıştırılmalıdır. İki 40 mm'lik çizgi, diplerin dibine doğru açılı 500 mm merkezlerde, 10 mm'lik delikler ile dalmanın tabanından aşağı doğru akar.

—— Jeff Bell

Teşekkürler Jason, körükleri aldık ve iyi çalışıyorlar. büyük hizmetiniz için teşekkürler, çok yakında çok sayıda körük satın alacağız. Carl Lütfen herhangi bir sorunuz olursa bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

—— Carl Merz

Merhaba Jason, Birim şimdi kurulu ve iyi çalışıyor, fanın mükemmel performansından memnunuz. Daha fazla alışveriş için daha sonraki bir tarihte sizinle iletişim kuracağız.

—— Chris Kelsey

Merhaba Bobby, senin üfleyici çok güzel. Viet Nam'da ajan olursak nasıl düşünürsün? İçtenlikle. Joseph Nguyen

—— Joseph Nguyen

Ben sohbet şimdi

Hongkong Fenglisheng Group Company Limited

1 2 3 4 5 6
Hongkong Fenglisheng Group Company Limited Hongkong Fenglisheng Group Company Limited Hongkong Fenglisheng Group Company Limited Hongkong Fenglisheng Group Company Limited Hongkong Fenglisheng Group Company Limited Hongkong Fenglisheng Group Company Limited
GOORUI yeni fabrika Hunan'daki yeni fabrika Resepsiyonist

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İthalatçı
İhracatçı
Ana Pazar : Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Dünya çapında
Markalar : GOORUI
No. Çalışanları : 100~150
Yıllık satış : 12000000-15000000
Yıl kurulan : 2000
İhracat p.c : 30% - 40%

Dongguan Foersheng Akıllı M & E Co, Ltd tasarımı, üretim ve yan kanal üfleyici satış odaklı ve müşterileri için kişiye özel blower çözümleri sağlamak ltd.

Akıllı şanzıman endüstrisindeki profesyonel teknolojiye bağlı olarak, Foersheng ve müşterileri, çevre endüstrisi, Yeni-enerji otomobil endüstrisi ve daha etkin hale getirilmesi, enerji tasarrufu ve yenilikçi hale getirilmesi için sunulan elektronik bilgi gibi ekipmanların iyileştirilmesi için çaba sarf etmektedir.

İnovasyon, Açılış, İşbirliği ve Kazan-kazan sonucunun ruhlarıyla Foersheng ve iş ortakları sürekli olarak kalite standardını yükseltiyor ve sıkı bir kalite denetleme sistemi oluşturuyor. Teknik zorlukların üstesinden gelmek ve yüksek verimli ve enerji tasarruflu ürünleri sürekli araştırmak ve tasarlamak suretiyle üfleyicilerin uygulamasını genişletmeye devam ediyorlar.

İletişim bilgileri
Hongkong Fenglisheng Group Company Limited

İlgili kişi: Mr. Jason Pan

Tel: 86-769-3897-1709

Faks: 86-0769-3897-1699

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)